KLAREKO

 

Manufaktura kosmetyków dla domu stworzona w zielonym sercu Polski, na Warmii. KLAREKO tworzą zakochana w dobrodziejstwie ziół i natury Marta oraz specjalistka od zawracania chmur Karina.  W składzie produktów można znaleźć wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Zapachy uzyskiwane są ze starannie dobranych naturalnych olejków eterycznych. 

Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowane są tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Butelki są wielorazowego użytku, a podczas kolejnych zakupów właścicielki firmy umożliwiają  wybór Kosmetyków Dla Domu KLAREKO w szklanych lub papierowych opakowaniach uzupełniających.

Jeśli zdecydujecie się na wyrzucenie opakowania, pamiętajcie, że wszystkie opakowania KLAREKO podlegają recyklingowi. Po zużyciu wyrzućcie kartoniki i papierowe torebki do kosza na papier, a butelki, woreczki i zakrętki do pojemnika na plastik. Słoiki przekażcie do miejsc, w których zbierane są takie opakowania lub wyrzućcie do pojemnika na szkło. Drewniane miarki zrobione są z czystego drewna, dlatego wykorzystajcie je ponownie lub wyrzućcie do pojemnika z odpadami zmieszanymi lub na kompostownik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl